SeaMonkey 1.0 + SeaFox

SeaMonkey 1.0 została wydana. Co ciekawe, komuś chciało się przygotować motyw SeaFox, dzięki któremu SeaMonkey może mieć natywny interfejs jak w Classiku, ale za to z ikonkami wyglądającymi jak należy:

SeaMonkey 1.0 z motywem SeaFox

11 thoughts on “SeaMonkey 1.0 + SeaFox

 1. Możliwe. Ale czemu mi to zgłaszasz? Ja tylko dałem linka do skórki, nie jestem jej autorem ani nie mam z nim nic wspólnego. :)

 2. Duży zawód. Poprawiono trochę bugów, a praktycznie cała reszta zmian wynika ze zmian w silniku Firefoksa. Jeśli tak będzie wyglądał rozwój SM, to będzie to jak sztuczne podtrzymywanie przy życiu trupa.

 3. Jakub81: Jest dużo nowych funkcji w porównaniu z 1.7, choć nie są “rewolucyjne” (choćby profile zdalne – nowość w Mozilli, choć pomysł wzięty z NN4).

  Większego kalibru zmiany mają zajść w 1.5 i 2.0.

 4. Dlaczego motyw seafox naywacie classic? O co wam chodzi, przeciez classic to motyw nasladujacy stary interface NN4? Chyba ze dla Was classic to firefox, ale to znaczy ze jestescie dosc mlodzi i niewiele zescie w zyciu widzieli (no chyba ze przez wiekszosc zycia korzystaliscie z IE).
  A ja sobie zainstalowalem seamonkey i uwazam ze jest the best. Po zainstalowaniu xsidebar moge instalowac rozszerzenia z firefoxa, a po zainstalowaniu multizill-i to bylem niesamowicie zaskoczony ze przegladarka moze byc tak wypasiona. A co do motywu seafox, to bardzo mi sie podoba, chociaz ma kilka bledow, ale to i tak poprawa w stosunku doi pierwotnej jego wersji, ktora dobrze wygladala ale tylko pod linux-em, zreszta jej autor to uczynny chlop i po zgloszeniu bledu bardzo szybko zabral sie za poprawki.
  Sprobujcie. Pozdrawiam

 5. @misiek

  Dlaczego motyw seafox naywacie classic? O co wam chodzi, przeciez classic to motyw nasladujacy stary interface NN4? Chyba ze dla Was classic to firefox, ale to znaczy ze jestescie dosc mlodzi i niewiele zescie w zyciu widzieli (no chyba ze przez wiekszosc zycia korzystaliscie z IE).

  LOL. Motyw Firefoksa nazywał się classic, więc takiej nazwy używamy. To tylko nazwa, jak każda inna. Czy classic to nazwa zarezerwowana tylko dla jednego motywu w historii? A może mamy się spierać, że NN4 był “bardziej classic” niż Fx?

  BTW, widać niewiele w życiu widziałeś i korzystałeś tylko z Netscape. Przecież classic, to nie był interfejs NN, ale Mosaica!

 6. Nikt tu nie nazwał SeaFoksa “classic”, ja napisałem “interfejs natywny jak w classic”. Polemizujesz z własnym wymysłem, misiek.

  BTW, jaki jest sens odgrzewać temat sprzed 10 miesięcy?

 7. Nie polemizuje z własnym wymysłem. Zostało napisane że wygląda jak w classicu. Taka nazwa była stosowana przez Mozillę na motywu naśladującego NN4, który używałem tak samo jak mozaica. Treść newsa jest o tyle ciekawa iż dotyczy motywu naśladującego Firefox-a, i przeglądarki będącej rozwinięciem Mozilla Suite. Wypadałoby więc być precyzyjnym w tym co się pisze. Nie wiem dlaczego marcoos uważasz że classic z NN4 przypominał mozaica. Kolorystyka oraz ikony były inne, a rozpoznawanie różnic w interfejsie nie powinna być dla Ciebie chyba problemem? Wolę jak wszelkie zapisy są precyzyjne, z tego zresztą żyję, i stąd moje lekkie zboczenie zawodowe. Pozdrawiam wszystkich. Odzywam się po roku, więc od razu złożę wszystkim życzenia świąteczne. Wesołych Świąt i Nowego Roku 2008.

 8. Wymysłem Twoim jest, że wszystko jest jak w classiku.

  Napisałem “natywny jak w classicu”. Czego w tych 4 słowach NIE rozumiesz?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s