Firefox i Thunderbird 1.5.0.7

Od kilku minut dostępne są oficjalnie wersje 1.5.0.7 Firefoksa i Thunderbirda. Do pobrania, jak zwykle z oficjalnej polskiej strony Mozilli, Mozilla.com, albo Firefox.pl i Thunderbird.pl, co komu wygodniej. ;-)
Wkrótce powinna być także dostępna automatyczna aktualizacja.

Użytkownikom Firefoksa przypominam, że dziś – w piątek – ostatni dzień akcji pt. “Dzień Firefoksa“. Jeśli chcecie znaleźć swoje nazwiska w Firefoksie 2, to naprawdę musicie się pospieszyć z przekonywaniem przyjaciółki lub przyjaciela. :-)

PS. Użytkowników Macintoshy zainteresuje pewnie fakt, że razem z Firefoksem i Thunderbirdem 1.5.0.7 wydana została wersja 1.0.3 przeglądarki Camino. Dostępna jest po polsku w ramach “Multilingual Release” na CaminoBrowser.org.

9 thoughts on “Firefox i Thunderbird 1.5.0.7

  1. No dobra, ale nie naprawili buga, który mnie najbardziej denerwował. Dalej w Thunderbirdzie po kliknięciu w pole adresu okna dodawania kanału wyskakuje mi menu zawierające wyłącznie opcję “Kopiuj adres odnośnika” a wciąż nie ma opcji “Wklej”. :(

  2. No jasne, właśnie tak sobie do tej pory radziłem. Ale jeśli link do feeda kopiuję za pomocą myszki to chciałbym mieć też możliwość wklejenia go przy jej pomocy.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s