Z kronikarskiego obowiązku…

Miałem dość niefajny tydzień, zaniedbałem więc trochę techbloga. Czas nadrobić zaległości – w telegraficznym skrócie.

12 thoughts on “Z kronikarskiego obowiązku…

  1. “który w przyszłym roku stanie się Firefoksem 3”, dlaczego piszesz że w przyszłym, czy to już przesądzone że FF 3 ukaże się dopiero w 2008r?

  2. Fajnie, że znów coś naskrobałeś :) Z tym Firefoksem w nowym roku to chyba przesadzone, przecież FF3 ma wyjść w tym roku :)

  3. megaloman: ktos musi blad potwierdzic. Na razie blad ma status UNCONFIRMED,co oznacza, ze nikomu nie udalo sie go odtworzyc.

  4. co jeszcze mam zrobić, żeby ktokolwiek z developerów mozilli chociaż zerknął na ten bug? :-)

    A skąd wiesz, że nie zerknął?

  5. gandafl: dla mnie błąd jest powtarzalny, bo występuje na dwóch maszynach – tej, której używam w domu oraz tej, której używam w pracy. mnie się jednak wydaje, że błąd ten jest ignorowany, gdyż jeśli ktoś by spojrzał, to może by wiedział, czym to może być spowodowane, albo może chociaż skomentował ‘nie udało mi się tego powtórzyć, możesz podać jak masz ustawione to i to’ ? a przynajmniej z takimi praktykami się spotkałem np. jak developer nie umie odtworzyć błędu, to pyta co i jak mam ustawione. Dobrze ktoś zauważył, że developerom mozilli sława uderzyła do głów i po prostu ignorują użytkowników. Wychodzi na to, iż szkoda tracić swojego czasu na szukanie i zgłaszanie błędów i nieprawidłowości, nawet takich, które nie u wszystkich się pojawiają.

  6. Chyba jednak FF pojawi się dopiero na drugi rok. Świadczy o tym kalendarz wydań Mozilli który mówi np. że alpha9 wyjdzie dopiero w listopadzie.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s